Dodany: 2011-03-16 14:20:35

NotariuszNotariusz jest jednym z tych zawodów prawniczych, których wykonanie wymaga nieustannego poszerzania swej wiedzy z zakresu przepisów prawnych. Nie jeden prawnik Częstochowa wie doskonale jak odnaleźć się w ich gąszczu i dostosować konkretne normy pod indywidualne sytuacje, w których znajdują przychodzący do niego klienci.

 

Jako, iż ten prawnik Częstochowa w większości przypadków zajmuje się aktami notarialnymi dotyczącymi w szczególnie różnego typu nieruchomości musi być także zaznajomiony z przepisami prawa budowlanego jak również obrotu nieruchomościami. Jako, że notariusz to osoba zaufania publicznego, głównym jego zadaniem jest ochrona praw i interesów osób, które mogą rodzić dla nich skutki prawne.

 

Z tego też względu radca prawny szczecin będący notariuszem ma za zadanie poświadczać wszelkiego rodzaju akty prawne, włącznie ze zgodnością z własnoręcznie złożonymi na dokumentach, zgłaszających się do niego osób. Do zakresu jego działania należą również poświadczenia dziedziczenia jak i spisywać protokoły z posiedzeń walnych zgromadzeń spółek oraz organizacji społecznych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Notariusz
Nick: