Dodany: 2011-03-16 14:04:08

Prawo pracyJedną z najbardziej istotnych gałęzi prawa, regulujących obowiązki pracownika i pracodawcy jest prawo pracy. Wszelkie zasady o których mowa powyżej zawarte są w ustawie „prawo pracy” jak również w kodeksie pracy, który jest aktem prawnie wiążącym wyżej wymienionych.

 

Kodeks pracy to również akt, który bezwzględnie winien znać radca prawny szczecin osoba, która na co dzień zajmuje się sprawami pracodawców i pracowników. Doniosła dola tej gałęzi prawa odzwierciedla relacje pomiędzy pracownikiem a pracodawcą, regulując jednocześnie ich prawa i obowiązki, których zmuszeni są obligatoryjnie przestrzegać. Każdy prawnik Częstochowa wie również doskonale jakich konkretnych przepisów prawnych użyć, by odnieść się do konkretnej sytuacji jaka występuje na gruncie pracownika i pracodawcy.

 

Oczywistym jest więc to, że prawnik Częstochowa wykonując swoje czynności będzie występować zarówno w imieniu pracodawcy jak również pracownika, gdy zaistnieje taka konieczność. Obecnie z jego usług częściej korzystają jednak pracownicy aniżeli pracodawcy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Prawo pracy
Nick: