Dodany: 2012-09-27 10:03:05

 

Opłaty notarialneNotariusz pełni zawód zaufania publicznego jego wynagrodzenie jest ściśle regulowane za pomocą przepisów prawnych i innych aktów tego rodzaju umożliwia mu to sprawne poruszanie się po świecie prawa a przede wszystkim oferowanie swoich usług dla szerokiego grona odbiorców podaje notariusz katowice.

 

W pracy notariusz katowice wynagrodzenie jakie otrzyma jest wytyczone przez państwo na zasadzie taksy notarialnej, jego wynagrodzenie za daną czynność prawną nie może być wyższe niż maksymalna stawka taksy notarialnej za daną czynność. Dokładną wysokość tej stawki określa dość ściśle ustawa, a wartość za konkretną czynność dogaduje się i ustala osobiście z notariuszem i zawiera w umowie o świadczeniu takich usług zawartej na piśmie pod rygorem nieważności jak przyznaje sam notariusz katowice.

 

Zatem nie jest łatwo przejść przez takie problemy i bariery w sposób właściwy dla dobra danej sprawy. Na dłuższą metę to bardzo dobre i precyzyjne rozwiązanie, przyjęto je z otwartymi ramionami bez żadnych trudności i kłopotów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Opłaty notarialne
Nick: