Dodany: 2012-09-27 10:15:48

 

Poświadczenie własnoręczności podpisuW wielu papierach, aktach i dokumentach wszelkiego rodzaju stosuje się pewne warunki, które są obostrzeniami koniecznymi dla ich aktualności i ważności. Jednym z takich warunków stosowanych w biznesie jest poświadczenie własnoręczności podpisu.

 

Takie poświadczenie wydawane jest w formie pieczątki i poświadczenia na dodatkowym lub tym samym dokumencie tylko i wyłącznie przez notariusz katowice. Tylko notariusz katowice ma takie upoważnienie, aby udzielać i wydawać tego typu dokumenty i zezwalać na ich dopuszczenie do obrotu. Urzędy i partnerzy biznesowi w toku postępowania i uczestniczenia we biznesie wymagają tego typu regulacji.

 

Dokumenty bez takiego poświadczenia wystawionego przez notariusz katowice nie są ważne dla partnerów biznesowych i nie mają mocy urzędowej. Są więc wówczas mało aktualne, i nie stanowią żadnego dowodu w sprawach biznesowych. Tylko u notariusza jesteśmy w stanie otrzymać właśnie takie stosowne poświadczenie, chcąc prowadzić interesy musimy zainwestować w takie rozwiązania prawne..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Poświadczenie własnoręczności podpisu
Nick: