Dodany: 2012-10-17 09:06:10

 

Uprawniania pracownicy w ciążyPrawo pracy jest jednym z najczęściej łamanych praw w Polsce. Pracodawcy robią co tylko mogą, aby nie musieć odprowadzać za swojego pracownika składek ubezpieczeniowych.

 

Dlatego tak często zatrudniają studentów, za których odprowadzają mniejszą składkę i podatek oraz osoby na umowę zlecenie. Często osoby takie w rzeczywistości zarabiają dużo, jednak w praktyce nie posiadają ani ubezpieczenia ani nie liczy im się ta umowa do stażu pracy. Adwokat wrocław zajmował się wieloma sprawami z zakresu różnych gałęzi prawa. Dzięki temu, że adwokat wrocław ma ukończone studia prawnicze, posiada odpowiednie wykształcenie i zrobił aplikację prawniczą, która pozwoliła mu nabyć praktycznych umiejętności, jest w stanie zająć się każdą sprawą.

 

Także taką dotyczącą łamania uprawnień pracownicy w ciąży. Adwokat wrocław nie raz spotkał się z pracodawcami, którzy zwalniali kobiety, gdy dowiadywali się, że te są w ciąży lub wyrzucali je od razu po urlopie macierzyńskim. Takie praktyki są niezgodne z prawem i grozi za nie surowa kara..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Uprawniania pracownicy w ciąży
Nick: