Dodany: 2012-10-17 10:24:48

 

Kim są świadkowieŚwiadkowie w systemie prawnym są osobami, które na własne oczy widzieli dane przestępstwo, wykroczenie lub oskarżonego w pobliżu miejsca popełnienia czynów zabronionych i mogą o tym poświadczyć, czyli inaczej zeznać pod przysięgą przed sądem.

 

Im więcej osób jest w stanie potwierdzić wersję oskarżonego lub ją obalić, tym sąd bardziej bierze pod uwagę daną możliwość. Zeznania świadków nie są może namacalnym dowodem, jak dowody rzeczowe znalezione na miejscu popełnienia przestępstwa, czy w trakcie przeszukania oskarżonego lub jego mienia, jednak są niezwykle istotne z uwagi na pomoc w ustaleniu prawdziwego przebiegu wydarzeń.

 

Adwokat wrocław często korzysta z pomocy naocznych świadków, którzy mogą pomóc jego klientom. Jak przyznaje adwokat bygdoszcz ich zeznania są równie pomocne, jak zeznania i opinie biegłych sądowych w danych sprawach. Dzięki świadkom, adwokat wrocław wygrał już wiele spraw, w których niesłusznie oskarżano jego klienta. Ich zeznania stanowią dla sądu ważny materiał dowodowy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kim są świadkowie
Nick: